Катя Клю (katya_klu) wrote,
Катя Клю
katya_klu

Посещение Донецкого аквапарка. Отчет блоггера

Самая веселая часть отчета " Перед кожним спуском інструктори розказують що і як робити а також дбають про вашу безпеку. Так, дівчатам вони пропонують укріпити ліфчик скотчем, аби не злетів, мабуть чи не зачепився за щось"

Оригинал взят у vladbespalov в Як я ходив до донецького аквапарку: вільне падіння, ліфчик на скотчі та салатик за 30-ку

На свіжо дивлюся враженнями від першого візиту до донецького аквапарку. Повернувся звідти буквально півгодини тому.
З друзями вирішили скористатися знижкою у півціни та отримати 3 години водних розваг за 110 гривень.

На вході у «Аквасфер» знаходиться зона контролю – подібна до аеропорту. Речі та сумки пропускають через рентген, а відвідувачі проходять крізь металеву рамку.

Спускаєтеся вниз, де знаходиться гардероб. Бабусі приймають ваш верхній одяг та дають номерок.
У касі купуєте браслет. Дівчатам дають червоний, а хлопцям – синій.

Далі ви проходите через турнікет: до сканеру якого прикладаєте ваш браслет. Тут стоять охоронці та помічники – допоможуть при потребі.

Саме тут починається відлік часу – 3 години. За кожну додаткову хвилину більше цього часу проведеному треба доплатити ще 1 гривню за 1 хвилину.

Зважайте на це, адже акцію зробили хитро – вона триває за часом з 18:00 до 22:00, а це вже 4 години, а багато хто думає, що прийшов і сиди до останнього.

Наступний етап – роздягальні. Є двох типів: загальні (за типом як у типових басейнах радянської доби) та приватні кабінки (зверху горить позначка чи зайнято).

Якщо народу багато, то раджу не затримуватися на цій «стадії» а перевдягатися у загальних.

Після того всі ваші речі кладете у вільну комірку. Замок спрацьовує при піднесенні вашого браслету. Щоб люди не забували номер своєї комірки поруч стоїть сканер, приклавши браслет до рідеру якого можна побачити власний номер.

З собою візьміть тільки рушник та шльопки. Я ще узяв окуляри :)

Далі – дівчата ліворуч, хлопчики – праворуч. Мій друг навіть ледве «випадково» не зазирнув до дамської, але я його гукнув і все зіпсував.

У душових все автоматично – підходиш і вода вмикається. На мене вперше полилася холодненька тому я і закричав, хоча, скоріш, більше від очікувань, що чекали на мене через кілька хвилин.

Є мило чи засіб для душу – підносиш руку і автоматично видається на руку.

Ну от нарешті, можна і зайти до середини. Температура всередині, як показує градусник, 30 градусів тепла.

Об’єми вражають – згори здоровенний купол, який влітку буде роз’їжджатися. Хоча останній факт викликає кілька питань, бо аквапарк знаходиться неподалік від металургійного заводу і не здивуюся, якщо ця вся сажа буде падати на відвідувачів.

Поруч зі входом знаходиться лавиця, де можна купити все, що не взяв: купальник, плавки чи навіть капці. Останні, готельного типу (разові), коштують цілих 25 гривень.

Уздовж «берегу» стоять шезлонги. Ніхто не сидить – тільки місця «забиті» рушниками.

Що ж до атракціонів, то скажу, що їх можна поділити на чотири категорії: екстремальні, середненьки, дитячі та релаксаційні.
За користуванням:

- тем, де нічого не треба брати;
- необхідний одинарний гумовий «пончик»;
- необхідна гумова «вісімка»


До перших віднесу капсулу «Аквалуп». Мабуть, найбільш екстремальний атракціон. Тебе поміщують до капсули, починається зворотній відлік, з під ніг зникає підлога і ти падаєш ледве не під 90 градусів і мчиш немов через довжелезну «кішку».

Друга подібна гірка знаходиться поруч. Тут кут падіння ще більший. Тільки що вона не закрита.

Там, де треба брати «пончик» і кататися самому віднесу так званий оранжевий «унітаз». За враженнями – середненький.
Щоб спробувати атракціони з «вісімкою» потрібно бути у парі. Ці гірки багато у чому нагадують поїзд метро – ти несешся по тунелю, часто темному, який часом закручується.

З більш спокійних розваг: джакузі, де плавають, переважно, мами з дітками, басейн з хвилями (глибина до 2 метрів) та повільна ріка.
Перед кожним спуском інструктори розказують що і як робити а також дбають про вашу безпеку. Так, дівчатам вони пропонують укріпити ліфчик скотчем, аби не злетів, мабуть чи не зачепився за щось.

Є їдальня, правда, ціни лякають – салатики по 30 гривен чи 200-грамовий сік за 6 гривень.
Хоча, чесно, не розумію тих людей, які приходять на 3 години і їдять.

До речі, щоб переглянути скільки у вас ще є часу можна якщо піднести браслет до інформерів.
Що ж до обслуговування - персонал в цілому чемний. Хоча один хлопець бігав, такий важний, накачаний, постійно напружено бігав та придирався. Комплекс вахтера. А от жоден телефон, вказаний на сайті аквапарку не працював – кілька разів протягом дня дзвонив аби забронювати і так не підняли трубку.

У штаті є фотографи. 15 знімків коштують 100 гривень чи 10 знімків йдуть за 150 гривень (вже не пригадаю). Одне фото – 25 гривень.

На одній з гірок роблять чотири фото (на старті та на фініші). На виході їх можна забрати. Коштує така послуга 50 гривень.
На виході проходиш всі ці самі процедури. Є фени. Свої приносити не варто. Біля турнікетів повертаєш браслети охороні. І все.

P.S Якби не знижка, не пішов би. 220 гривень (а це дві денні зарплати українців) шкода віддавати за 3 години, тим паче, що хвилин з 25 цього часу витратиш на роздягання/збирання. За 3 годинним тарифом встиг обїздити всі 6 гірок, а на одній навіть двічі :)

В цілому враження позитивні – я люблю активних відпочинок. Друзям теж сподобалося, хоча кажуть, що у Польщі під Краковом краще. Там, мовляв, гірки довші і більш екстремальні.

Декотрі люди приїжджали з області.

– Нам еще нужно в Иловайск успеть, – чув я при виході за спиною.
Subscribe

 • Привет, товарищи!

  Для тех, кто в Киеве и кто еще читает этот журнал, приглашаю на две мои авторские экскурсии: 24 августа, 15-00 НАША МІСТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ…

 • Еще одно мое новое дело :)

  Сайт и десятка афиш ежедневных мероприятия (на самом деле их уже больше 30 проведенных и доступных для просмотра). СПРАГА: коли прагнеш цікавого…

 • Фоткаю

  Помню, что жж не предназначен для фото и уменьшаете им до микроразмеров каких-то превьюшек. Но все-равно выложу и тут. В рамках программы,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments